×

Oferta firmy

Deratyzacja Dezynsekcja Dezynfekcja

Wirusy, bakteria, zakażenia i zanieczyszczenia

– to niestety smutny element codzienności, którego nierzadko wcale nie zauważamy, dopóki nie wywołają one niebezpiecznych objawów zdrowotnych lub innych. Tymczasem zdecydowanie lepiej jest zapobiegać, niż leczyć powikłania. Nasza firma to Twój dyskretny sprzymierzeniec w zwalczaniu czasami trudnych w dostrzeżeniu, ale naprawdę niebezpiecznych wrogów.

W ramach oferty zajmujemy się zwalczaniem szkodników:

  • gryzoni (deratyzacja);
  • owadów (dezynsekcja);
  • mikroorganizmów (dezynfekcja).

Poza tym oferujemy usługi w zakresie usuwania nieprzyjemnego zapachu (deodoryzacja), osuszania budynków po zalaniu, zwalczania grzybów i pleśni, neutralizacji alergenów i ozonowania. 

Usługi tego rodzaju są niezbędne w bardzo wielu różnych sytuacjach.

Częstym powodem korzystania z nich jest zagnieżdżenie się w budynku lub jego pobliżu niebezpiecznych lub uciążliwych owadów, takich jak pluskwy lub szerszenie, a także gryzoni, szczególnie szczurów.

Proponujemy oczyszczanie mieszkań po osobach zmarłych, a także dezynfekowanie domów w przypadku chorób zakaźnych, w tym koronawirusa, szczególnie niebezpiecznego ze względu na łatwość zarażenia się.

Chorobotwórcze mikroorganizmy mogą przetrwać poza organizmem człowieka nawet przez wiele dni, w tym czasie ciągle stanowiąc zagrożenie dla kolejnych osób. Dlatego naszymi klientami są właściciele i zarządcy budynków użyteczności publicznej, szczególnie żłobków, przedszkoli i szkół, a także wyjątkowo narażonych na przenoszenie się chorobotwórczych drobnoustrojów obiektów medycznych (przychodnie, szpitale, gabinety lekarskie). 

Mamy doświadczenie w ozonowaniu instytucji pożytku publicznego i galerii handlowych, gdzie ze względu na dużą powierzchnię, należy użyć profesjonalnego sprzętu i dobrze zaplanować działania. Dużej dozy wiedzy i profesjonalizmu wymagają także usługi związane z dezynfekcją zakładów przetwórstwa mięsnego, kurników i chlewni, stanowiących pożywkę dla specjalnych rodzajów mikroorganizmów.

Działamy na rzecz osób prywatnych i firm. Oferujemy dokładne oczyszczanie wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych, w tym pociągów i samolotów. Podejmujemy się również doprowadzenia mieszkań do stanu pozwalającego na zamieszkanie w nim bez ryzyka. To gwarancja niezbędnego poczucia bezpieczeństwa. 

Nasza praca przebiega kompleksowo z wykorzystaniem starannie dobranych środków chemicznych, które nie stanowią zagrożenia dla ludzi i zwierząt domowych. Działamy jak najbardziej dyskretnie, aby w jak najmniejszym stopniu zakłócić korzystanie z budynku. Efekty naszych działań są widoczne w bardzo krótkim czasie. Osoby cierpiące na przykład z powodu alergii od razu dostrzegą różnicę w jakości swojego życia. Doświadczenie, profesjonalizm i dostosowanie się do konkretnych warunków – to cechy wyróżniające naszą firmę, dlatego warto powierzyć nam zdrowie swoje i swoich najbliższych.

Pracujemy na terenie woj. pomorskiego

(Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo, Słupsk, Bytów, Lębork)

Napisz lub zadzwoń jeszcze dziś, nie zwlekaj!

(+48) 519 422 773 | (+48) 793 780 801 | biuro@ddd-pomoc.pl